Szamba betonowe Kunów

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kunów

Szambo betonowe Kunów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.