Szamba betonowe Małogoszcz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Małogoszcz

Producent szamb ceny Małogoszcz

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.