Szamba betonowe Opatów

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Opatów

Szambo betonowe Opatów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.