Szamba betonowe Osiek

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Osiek

Szambo betonowe Osiek

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.