Szamba betonowe Ożarów

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Ożarów

Szambo betonowe Ożarów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.