Szamba betonowe Pińczów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Pińczów

Producent szamb ceny Pińczów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.