Szamba betonowe Sandomierz

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Sandomierz

Producent szamb ceny Sandomierz

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.