Szamba betonowe Sędziszów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sędziszów

Producent szamb ceny Sędziszów

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.