Szamba betonowe Skalbmierz

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Skalbmierz

Szambo betonowe Skalbmierz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.