Szamba betonowe Stąporków

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Stąporków

Producent szamb ceny Stąporków

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.