Szamba betonowe Staszów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Staszów

Producent szamb ceny Staszów

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.