Szamba betonowe Stopnica

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Stopnica

Producent szamb ceny Stopnica

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.