Szamba betonowe Suchedniów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Suchedniów

Producent szamb ceny Suchedniów

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.