Szamba betonowe Wąchock

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Wąchock

Szambo betonowe Wąchock

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.