Szamba betonowe Włoszczowa

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Włoszczowa

Producent szamb ceny Włoszczowa

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.