Szamba betonowe Zawichost

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Zawichost

Szambo betonowe Zawichost

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.