Szamba betonowe Barczewo

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Barczewo

Szambo betonowe Barczewo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.