Szamba betonowe Bartoszyce

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Bartoszyce

Szambo betonowe Bartoszyce

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.