Szamba betonowe Biała Piska

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Biała Piska

Producent szamb ceny Biała Piska

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.