Szamba betonowe Biskupiec

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Biskupiec

Producent szamb ceny Biskupiec

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.