Szamba betonowe Bisztynek

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Bisztynek

Producent szamb ceny Bisztynek

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.