Szamba betonowe Braniewo

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Braniewo

Szambo betonowe Braniewo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.