Szamba betonowe Działdowo

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Działdowo

Producent szamb ceny Działdowo

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.