Szamba betonowe Frombork

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Frombork

Szambo betonowe Frombork

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.