Szamba betonowe Giżycko

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Giżycko

Producent szamb ceny Giżycko

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.