Szamba betonowe Iława

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Iława

Szambo betonowe Iława

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.