Szamba betonowe Jeziorany

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Jeziorany

Producent szamb ceny Jeziorany

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.