Szamba betonowe Kętrzyn

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kętrzyn

Producent szamb ceny Kętrzyn

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.