Szamba betonowe Kisielice

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Kisielice

Szambo betonowe Kisielice

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.