Szamba betonowe Korsze

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Korsze

Szambo betonowe Korsze

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.