Szamba betonowe Lidzbark

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lidzbark

Producent szamb ceny Lidzbark

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.