Szamba betonowe Lubawa

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Lubawa

Szambo betonowe Lubawa

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.