Szamba betonowe Mikołajki

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Mikołajki

Producent szamb ceny Mikołajki

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.