Szamba betonowe Miłakowo

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Miłakowo

Producent szamb ceny Miłakowo

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.