Szamba betonowe Miłomłyn

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Miłomłyn

Producent szamb ceny Miłomłyn

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.