Szamba betonowe Młynary

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Młynary

Producent szamb ceny Młynary

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.