Szamba betonowe Morąg

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Morąg

Producent szamb ceny Morąg

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.