Szamba betonowe Nidzica

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Nidzica

Producent szamb ceny Nidzica

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.