Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć również cenę asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Szambo betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.