Szamba betonowe Olecko

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Olecko

Producent szamb ceny Olecko

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.