Szamba betonowe Olsztynek

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Olsztynek

Szambo betonowe Olsztynek

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.