Szamba betonowe Orneta

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Orneta

Producent szamb ceny Orneta

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.