Szamba betonowe Orzysz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Orzysz

Producent szamb ceny Orzysz

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.