Szamba betonowe Ostróda

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Ostróda

Szambo betonowe Ostróda

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.