Szamba betonowe Pasłęk

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pasłęk

Producent szamb ceny Pasłęk

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.