Szamba betonowe Pasym

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Pasym

Szambo betonowe Pasym

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.