Szamba betonowe Pieniężno

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pieniężno

Producent szamb ceny Pieniężno

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.