Szamba betonowe Pisz

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Pisz

Producent szamb ceny Pisz

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.