Szamba betonowe Reszel

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Reszel

Producent szamb ceny Reszel

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.