Szamba betonowe Ruciane-Nida

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Ruciane-Nida

Szambo betonowe Ruciane-Nida

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.